Asia

Motors Asia Motors je výrobce osobních automobilů založený v roce 1975 v Jižní Koreji. Vyrábí širokou škálu osobních automobilů a dodává je do celého světa. Nabízí různé typy osobních automobilů od malých městských až po větší SUV. Jejich vozy jsou vybaveny moderními technologiemi a vynikajícím designem. Asia Motors také nabízí velkou spolehlivost a bezpečnost. Jejich vozy jsou certifikovány pro evropský a americký trh. Společnost také vyrábí náhradní díly a poskytuje servisní služby.
Rocsta

1989 - 1998

4x4 Asia Rocsta 4x4 je kompaktní terénní vozidlo, které bylo vyvinuto ve spolupráci společností Asia Motors a Daewoo. Vybaveno je 2,3 litrovým motorem značky Isuzu s výkonem 81 kW, který pohání čtyřkolku. Výbava vozu zahrnuje výškově nastavitelná sedadla, zadní nárazník s pojezdovou plošinou, plastová okna a klimatizaci. Vůz má robustní konstrukci a je vybavený předními i zadními nápravami, které poskytují vynikající jízdní vlastnosti. Jeho výborné off-road schopnosti jsou dány také vysokou světlou výškou a tuhými pružinami.

Topic

Auto Asia Topic je malé městské auto se zaoblenými liniemi a moderním designem. Je dostupné v široké škále barev a příplatkových vybavení. Jeho 1.2L benzínový motor nabízí až 75 koní a dobré spotřebitelské vlastnosti. Je vhodné pro městskou jízdu a nízké náklady na provoz. Řízení je lehké a přesné a jeho malé rozměry umožňují snadné parkování.