Alpine

Alpine je francouzská automobilka, která vznikla v roce 1955. Jejími hlavními produkty byly sportovní vozy vybavené vůdčími motory, které v roce 1973 získaly titul mistra světa rally. V roce 1995 byla firma koupena Renaultem a později se začala věnovat výrobě exkluzivních sportovních a luxusních vozů. Alpine má v současnosti vlastní továrnu na výrobu moderních modelů, které se specializují na dynamickou jízdu a dobré jízdní vlastnosti.
A110

je kompaktní sportovní auto s klasickým designem. Jeho lehká karoserie, poháněná čtyřválcovým motorem, je ideální pro všechny, kteří milují sportovní a dynamickou jízdu. Jeho úžasný vzhled a jeho schopnosti na silnici jsou to, co vás přiměje k tomu, abyste se zamilovali do Alpiny A110.

A610

1991 - 1995

Alpine A610 je výkonný sportovní automobil s výkonem 200 koní. Má dvoumístnou kabinu, která je obklopena stříbrnou karoserií se zakřivenými liniemi. Vnitřek je vybaven komfortními sedadly a moderními funkcemi, jako je multimediální systém a klimatizace. Automobil je poháněn robustním 5.0 litrovým vidlicovým osmiválcem s vysokým výkonem a je vybaven 6 stupňovou manuální převodovkou. Výkon je zajištěn díky lehkému karosářskému provedení a nízkému těžišti. Je to ideální auto pro každodenní použití, ale také pro adrenalinové zážitky.