Adler

Adler je německá automobilka se sídlem v Frankfurtu. Byla založena v roce 1900 a byla jedním z prvních výrobců osobních automobilů v Evropě. Její první produkty byly malé, robustní a spolehlivé vozy, které se staly oblíbenými pro široké množství aplikací. Během následujících desetiletí se Adler soustředil na výrobu osobních aut a nákladních automobilů. Nakonec byl v roce 1950 ukončen vývoj a výroba automobilů. V současné době vyrábí Adler součásti a komponenty pro jiné automobilky.
Diplomat

je luxusní vůz z produkce německé značky Adler z let 1932-1939. Jeho charakteristický design je založený na klasických evropských vozech. S motorem o objemu 3.3L a výkonem 60hp je Adler Diplomat schopen dosáhnout rychlosti až 120km/h. Vůz je vybaven jedním nápravovým řízením a svou váhou přesáhne 2 tuny. Interiér vozu je vyroben ze dřeva a kůže a je zde k dispozici i základní vybavení pro pohodlnou jízdu.

Trumpf

Junior je malý čtyřdveřový automobil, který vyrobil německý výrobce Adler v letech 1934-1940. Byl vybaven klasickým zážehovým čtyřválcem s objemem 1,2 litru, který generoval výkon 25 koní. Jeho výkon byl přenášen na kola prostřednictvím třístupňové manuální převodovky. Přední náprava byla jednopříčná s listovými pery a zadní náprava s ručním brzdovým systémem. Interiér byl zařízen komfortně s kůží potaženými sedačkami a dřevěnou palubní deskou. Vzhled tohoto modelu byl elegantní a zaujal zákazníky.