AC

AC je britský automobilový výrobce, který byl založen v roce 1901. Vyrábí především luxusní malé sportovní vozy a kupé, kombi a roadstery. V současné době je AC součástí švýcarského koncernu DK Engineering Group. AC má špičkové značky jako AC Cobra, Ace, Greyhound a Superblower. Všechny modely jsou vybaveny moderní technologií a většina z nich je vybavena pneumatikami od renomovaných výrobců jako Dunlop, Michelin a Pirelli. AC se vyvinulo v globální značku, která je nyní k dispozici v mnoha zemích po celém světě.
378 GT Zagato

AC 378 GT Zagato je jedním z nejvzácnějších aut na světě. Vyráběn byl ve velmi omezené sérii jen v roce 1969. Jeho osobitý design byl inspirován legendárním Ferrari 250 GT SWB. Tento výjimečný automobil je poháněn šestiválcovým motorem o výkonu 300 koní, který umožňuje rychlost až 225 km/h. AC 378 GT Zagato je vybaven kompletním vybavením, včetně klimatizace, pohodlných sedadel a špičkových audiosystémů. Tento luxusní vůz je obzvláště ceněn kolem světa pro jeho neobvyklou kombinaci elegance, výkonu a kvality.

ACE

1994 - 2000

AC Ace je malý sportovní automobil s pohonem předních kol. Byl vyvinut jako odpověď na výzvu, aby se vyrobil elegantní, lehký a cenově dostupný sporťák. Měří 4,2 metru, má motor 2,0 litru a 6 stupňovou manuální převodovku. Jeho design kombinuje tradiční krásu s moderními technologiemi, které z něj činí skvělý vůz na cesty. Má velká kola, tmavě modrou karoserii a černá kola s leštěnými koly. Je velmi úsporný, díky aerodynamickému tvaru a moderní technologii. Má vzduchový filtr, ABS a další systémy pro snížení spotřeby paliva. Je to ideální auto pro mladé řidiče, kteří hledají lehkou, výkonnou a stylovou jízdu.

Aceca

1998 - 2000

AC Aceca je klasický britský dvoumístný kupé, které bylo prvně vyrobeno roku 1954. Bylo vybaveno dvouválcovým motorem o objemu 1,2 litru, který poskytoval okolo 50 koní. Nabízelo komfortní a trvanlivou jízdu s velmi dobrou ovladatelností a skvělou spotřebou paliva. V roce 1956 byl vyvinut nový motor o objemu 1,5 litru, který poskytoval až 80 koní. AC Aceca byl vyráběn po dobu 12 let a stal se jedním z nejpopulárnějších sportovních vozů své doby.

Cobra

1990 - 2001

AC Cobra je klasický americký sportovní vůz postavený v letech 1962-1967. Jeho legendární kombinace výkonu a krásy ho učinila jednou z nejpopulárnějších amerických sportovních aut. Jeho klasická karoserie se skládá ze směsice hliníkových a ocelových panelů a předního motoru. Jeho pohonná jednotka je 4,7 litrový V8 Ford, který produkuje neuvěřitelných 425 koní. S nízkou hmotností a velkým výkonem je AC Cobra jedním z nejvýkonnějších vozů své doby.