Aro

Aro je rumunská automobilka založená roku 1957, která se specializuje na výrobu víceúčelových a užitkových vozidel. Vyrábí off-road terénní vozy, pick-upy a užitkové vozy. Historie značky Aro je jednou z nejdéle trvajících v Rumunsku. Vyvinula několik kultovních modelů, jako například Aro 10, Aro 24 Series a Aro M461. V roce 2005 byla značka Aro zakoupena slovenskou společností TATRA. Od té doby se značka Aro soustředí na výrobu terénních vozidel a veškerá výroba užitkových vozidel byla přesunuta do společnosti TATRA. Aro dnes dodává vozidla armádám a jiným státním úřadům po celém světě.
10

1984 - 2006

je malý, ale robustní automobil, který se stal populárním v rumunsku v 80. letech minulého století. Je to kompaktní vozidlo s 2 dveřmi, 4 sedadly a motorem o objemu 1,3 litru. Má kovovou karosérii a kovovou kapotu, která je vybavena odpružením. Automobil má manuální převodovku a kotoučové brzdy na všech čtyřech kolech, což z něj činí výkonný, ale zároveň úsporný vozidlo. Jeho cena je velmi příznivá.

24

1978 - 2006

. Aro 24 je malý lehký automobil, který byl vyráběn v Rumunsku v letech 1966 až 2003. Jeho nejpopulárnější modely byly Aro 24 Series 10, které byly poháněny benzínovými motory o objemu 1,4 litru a výkonu od 45 do 55 koní. Automobil má robustní konstrukci, která je zdobena chromovanými lištami a kovovými plechy. Má také významnou historii, protože byl používán v občanské válce v Rumunsku v roce 1989. Aro 24 je také oblíbený mezi sběrateli vintage aut.

Spartana

33 je vůz z rodiny terénních automobilů. Disponuje silným čtyřválcovým motorem o výkonu 33kW, který mu umožňuje ujet přes 160 km/h. Má robustní karoserii, která je odolná vůči nejnáročnějším terénním podmínkám. Vybaven je komfortními prvky jako jsou klimatizace, posilovač řízení, elektrické ovládání oken a palubní počítač. Spartan 33 je ideální volbou pro ty, kteří hledají robustní a spolehlivý terénní vůz.